KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12767574

nr 1276 7574

Cecilia Frisendahl

(1922-2014), Sverige

Etsning, "Roslagsbanan", PT, Signerad. Motivet: 39x55 cm

måndag 23 september 2019
kl 19:59:03

Cecilia Frisendahl

Läs mer om Cecilia Frisendahl